KIM JESTEŚMY?

Meblownia to nowopowstały oraz dynamicznie rozwijający się outlet markowych mebli w Pruszczu Gdańskim, który znajduje się przy ulicy Zastawnej 28. Nasza załoga oferuje klientom przede wszystkim meble prawdziwe, zachodnich producentów, za które nie zapłacimy wielkich pieniędzy.

Co najważniejsze stawiamy na to, aby ciekawy i nowoczesny design połączyć z dobrą jakością oraz rozsądną ceną. Dlatego spełnianie potrzeb klienta to dla nas sprawa najwyższej wagi. W związku z tym jesteśmy gotowi doradzić i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie.

Oprócz tego nasz zespół do każdego klienta podchodzi indywidualnie oraz stara się przedstawić jak najwięcej możliwości, które mogą usatysfakcjonować klienta. Przede wszystkim gwarantujemy cenne rady, błyskotliwe pomysły oraz kreatywne spojrzenie trzech kobiet, które co najważniejsze prowadzą z pasją swój sklep meblowy.

Posiadamy w swej ofercie produkty marki HABUFA, której założycielem jest Georges van den Bosch. Są to meble z tradycją – ich produkcja rozpoczęła się już w 1968 roku. Przede wszystkim HABUFA jest jedną z czołowych firm w krajach Beneluksu. Dlatego sukces ten został osiągnięty poprzez strategię niskich cen, szybkich i niezawodnych dostaw, kompetentną i miłą obsługę oraz przede wszystkim dzięki koncentracji na potrzebach klientów. Obecnie na rynku HABUFA posiada cztery aktywne marki:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz pytania odnośnie produktów, dojazdu, wysyłki oraz zamówień, zadzwoń lub napisz do nas śmiało. Pracujemy od 10 do 19 w każdy dzień tygodnia. Nasz magazyn mieści się w Pruszczu Gdańskim.

  • ul. Zastawna 28, Pruszcz Gdański
  • Telefon: 535-955-111
  • Email: meblownia.net@gmail.com