INSPIRACJE

Inspiracje z wykorzystaniem mebli prawdziwych – drewnianych. Czyli przede wszystkim zrobionych z naturalnego drewna. Zapewniają wyjątkowy wystrój, ale również trwałość użytkowania. W związku z tym nie uznajemy sztucznych materiałów, którym brakuje odporności i solidności.

Nasz producent swój asortyment kieruje do kobiet i mężczyzn, którzy chcą połączyć stylowe meble z przyjemnością ich użytkowania. Co najważniejsze przebywanie w mieszkaniu ma stać się bardziej komfortowe. Marka stawia na trwałość i funkcjonalność w rozsądnym budżecie. Ty też możesz mieć w swoim domu meble prawdziwe.

XOOON to marka modna, efektowna i oryginalna. Kolekcje, które posiada są odpowiedzią na najnowsze trendy. Oferta jest nieustannie aktualizowana. Marka koncentruje się na konsumentach młodych duchem, którzy wiedzą czego chcą. Ich styl życia jest ważniejszy niż wiek. Grupą docelową są ludzie o szerokich horyzontach i aktywni fizycznie, którzy potrzebują przestrzeni i swobody ruchów. Meble oferowane przez XOOON są cały czas modne i aktualne.

Happy @ Home to kolekcja składająca się ponadczasowych mebli w przystępnej cenie. W łatwy sposób można stworzyć wiele pasujących do siebie aranżacji, ale też w prosty sposób łączyć z ofertą innych marek HABUFY. Większość mebli jest dostępna w różnych rozmiarach, kolorach i odmianach, tak by konsumenci mogli zawsze znaleźć coś pasującego. Happy @ Home zapewnia bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. W produkcji używane się główne naturalne materiały takie jak drewno, skóra i tkaniny.

Coco Maison

Akcesoria są doskonałym wykończeniem dla każdego wnętrza. W szybki i tani sposób można ożywić otoczenie, nadać mu charakter bądź zupełnie zmienić wygląd. Dla przykładu: żywe i metaliczne kolory są dodają nowoczesności, a miękkie kształty i pastelowe barwy stworzą romantyczną atmosferę. Wykorzystując różne akcesoria możemy sprawić, że wnętrze za każdym razem wygląda inaczej.