DOSTAWY I ZWROTY

Reklamacje

1. Nie uwzględniamy reklamacji towarów,ponieważ jesteśmy Outletem, w którym każdy mebel zostaje opisany zgodnie z jego rzeczywistym stanem. Wszelkie defekty, uszkodzenia mebli są na fotografiach oraz dokładnie opisane.

2. W sytuacji gdy zdjęcia nie będą zgodne ze stanem rzeczywistym mebla,obowiązani jesteśmy do przyjęcia towaru oraz zwrotu pieniędzy.

3. Zgodnie z ustawą z dnia 30.05.2014r. O prawach konsumenta (DZ.U.z 2014r. nr 827) Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie internetowym www.meblownia.net produktów w ciągu 14 dni liczonych od dnia otrzymania przesyłki. Klient ponosi koszty zwrotu rzeczy do sprzedawcy. Produkt powinien zostać zwrócony w stanie nienaruszonym. Do zwracanego towaru należy dołączyć oryginał dokumentu sprzedaży. Klient ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany towar tak, aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie.

Koszty przesyłki

1. Za usługę przewozu mebli płaci się kurierowi na miejscu przy odbiorze.

Czas dostawy

1. Czas realizacji zamówienia trwa około 3 dni roboczych. W szczególnych przypadkach czas dostawy może wydłużyć się do 7 dni roboczych, o zmianie czasu realizacji bądź niemożności zrealizowania zamówienia klient informowany jest telefonicznie bądź drogą elektroniczną.

3. Przesyłki dostarcza przez kierowców prywatnych lub Pocztą Polską. Terminy uzależnione są od rodzaju dostawy.

4. W przypadku wysyłki za granicę, czas dostawy może ulec zmianie i zależny jest od rodzaju dostawy. Dostawcę proponuje Sprzedający, jak i Kupujący.

Dostawa i koszty wysyłki

1. Klient ma możliwość osobistego bezpłatnego odbioru zamówionego towaru, po uprzednim ustaleniu terminu ze sprzedającym.

2. Meble dostarczane są w całości.

3. Meble są należycie zabezpieczone do transportu.

4. Koszty dostawy nie obejmują usługi wniesienia mebli do mieszkania i ich montażu. Kurierzy mają obowiązek wnoszenia przesyłek tylko o wadze do 31,5 kg.

5. Jeśli przesyłka dostarczona przez firmę spedycyjną jest naruszona, Klient proszony jest rozpakować ją w obecności kuriera i w razie braku lub uszkodzenia towaru spisać z nim protokół szkody.

6. Potwierdzając odbiór Klient uzyskuje prawo własności towaru. Jednocześnie przechodzi na niego wszelkie ryzyko związane z posiadaniem i użytkowaniem towaru.

7. Podczas odbioru Klient jest uprawiony do sprawdzenia zgodności ilościowej z zamówieniem oraz kontroli czy towar nie posiada uszkodzeń mechanicznych powstałych w czasie transportu. Klient uprawniony jest dokonać kontroli w obecności osoby dostarczającej zamówiony produkt (kuriera lub pracownika sklepu).

8. W przypadku stwierdzenia, iż otrzymany towar posiada braki ilościowe akcesoriów montażowych lub elementów mebli, albo też został mechanicznie uszkodzony, Klient jest uprawniony do sporządzenia protokołu szkody (ważne, żeby nastąpiło to w dniu dostawy), oraz niezwłoczne poinformować sprzedawcę, w celu jak najszybszego rozwiązania problemu.