Sale!

Szafka pod telewizor czarny dąb 200 cm

3 955  2 200 

Ta nowoczesna szafka pod telewizor ma poręczny element w postaci przesuwanych drzwi.  Ponadto jest to oczywiście bardzo poręczny mebel do telewizora i sprzętu multimedialnego. Komoda wykonana z drewna dębowego o wybarwieniu carbon. Posiada 2 szuflady z białymi frontami oraz 2 wnęki wyposażone w oświetlenie LED.

Drewno dębowe ma piękną strukturę i jest surowe. Nadaje naturalny, niepowtarzalny wygląd. Jest łatwe w utrzymaniu, jeśli pojawi się plama, wystarczy lekko przeszlifować mebel. Ponadto jest łatwe w utrzymaniu czystości dzięki regularnemu przecieraniu go czystą, lekko wilgotną szmatką.

Nasz producent przywiązuje dużą wagę do jakości swoich mebli. Zanim meble trafią do kolekcji, przeprowadzona zostanie szczegółowa kontrola użytych materiałów, ale także kombinacji tych materiałów, tak aby meble mogły służyć Ci przez długie lata. Niezależnie od tego, czy składasz zamówienie przez Internet, czy wolisz odwiedzić sklep, zawsze możesz założyć, że Twoje zamówienie zostanie potraktowane z największą starannością. Oczywiście zapewniamy dotrzymanie terminów dostaw. W razie potrzeby zapytaj w sklepie o aktualny stan magazynowy.

Zalecamy zwrócenie uwagi na klimat w swoim domu, a meblami z litego drewna. Nie ustawiaj mebli zbyt blisko źródła ciepła, takiego jak kaloryfer lub kominek i zadbaj o odpowiednią wilgotność. Można to osiągnąć np. Wieszając na kaloryferach miseczki z wodą, dobrze je wietrząc itp. Dobra wilgotność powietrza jest również zdrowa dla ludzi i zwierząt.

00002020. In stock 200 × 46 × 60 cm , ,

Opis

W związku z tym, że wszystkie nasze meble to pojedyncze egzemplarze, przed kupnem produktu proszę o kontakt w celu sprawdzenia dostępności w magazynie.
Wysyłka kurierem na całą Polskę oraz za granicę, atrakcyjne ceny lub do osobistego odbioru

Dodatkowe informacje

Wymiary200 × 46 × 60 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Szafka pod telewizor czarny dąb 200 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *