Sale! New

Komoda drewniana popielata 210 cm

4 395  2 600 

Prezentowana komoda ma piękny współczesny design. Wykonana z litego drewna akacjowego w kolorze Tibet Grey, natomiast fronty szuflad i drzwi wykonane są z mdf w kolorze popielatym. Drewno ma piękną strukturę słojów oraz rysunek płomienia.

 

Drewno akacjowe ma piękną strukturę. Nadaje naturalny, niepowtarzalny wygląd. Ponadto jest łatwe w utrzymaniu czystości dzięki regularnemu przecieraniu go czystą, lekko wilgotną szmatką.

Drewno jest produktem natury, żadne drzewo ani deska nie są takie same, dlatego każdy produkt w domu będzie unikalny. Każdy przedmiot ma swój własny wygląd, strukturę i motyw drewna. Odcienie kolorystyczne w drewnie należą do tego mebla i są indywidualne.

Nasz producent przywiązuje dużą wagę do jakości swoich mebli. Zanim meble trafią do kolekcji, przeprowadzona zostanie szczegółowa kontrola użytych materiałów, ale także kombinacji tych materiałów, tak aby meble mogły służyć Ci przez długie lata. Niezależnie od tego, czy składasz zamówienie przez Internet, czy wolisz odwiedzić sklep, zawsze możesz założyć, że Twoje zamówienie zostanie potraktowane z największą starannością. Oczywiście zapewniamy dotrzymanie terminów dostaw. W razie potrzeby zapytaj w sklepie o aktualny stan magazynowy.

Zalecamy zwrócenie uwagi na klimat w swoim domu, a meblami z litego drewna. Nie ustawiaj mebli zbyt blisko źródła ciepła, takiego jak kaloryfer lub kominek i zadbaj o odpowiednią wilgotność. Można to osiągnąć np. Wieszając na kaloryferach miseczki z wodą, dobrze je wietrząc itp. Dobra wilgotność powietrza jest również zdrowa dla ludzi i zwierząt.

 

315509. In stock 210 × 42 × 85 cm , , ,

Opis

W związku z tym, że wszystkie nasze meble to pojedyncze egzemplarze, przed kupnem produktu proszę o kontakt w celu sprawdzenia dostępności w magazynie.
Wysyłka kurierem na całą Polskę oraz za granicę, atrakcyjne ceny lub do osobistego odbioru

Dodatkowe informacje

Wymiary210 × 42 × 85 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Komoda drewniana popielata 210 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *