Meble z litego drewna Opole

Meble z litego drewna opole

Meble z litego drewna Opole – Meblownia to nowopowstały, dynamicznie rozwijający się sklep meblowy znajdujący się przy ulicy Lipowej 3 w Opolu. Nasza załoga oferuje klientom meble prawdziwe, zachodnich producentów, za które nie zapłacimy wielkich pieniędzy. Stawiamy na to, aby ciekawy i nowoczesny design połączyć z dobrą jakością.

Spełnianie potrzeb klienta to dla nas sprawa najwyższej wagi, więc jesteśmy gotowi doradzić i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie. Zespół Meblowni do każdego klienta podchodzi indywidualnie i stara się przedstawić się jak najwięcej możliwości, które mogą usatysfakcjonować klienta.
 
Gwarantujemy cenne rady, błyskotliwe pomysły oraz kreatywne spojrzenie dwóch kobiet, które z pasją prowadzą Meblownię i chcą dla swoich klientów jak najlepiej!

Meblownia w swej ofercie posiada produkty marki HABUFA, której założycielem jest Georges van den Bosch. Są to meble z tradycją – ich produkcja rozpoczęła się już w 1968 roku. HABUFA jest jedną z czołowych firm w krajach Beneluksu. Sukces ten został osiągnięty poprzez strategię niskich cen, szybkich i niezawodnych dostaw, kompetentną i miłą obsługę oraz przede wszystkim dzięki koncentracji na potrzebach klientów. Obecnie na rynku HABUFA posiada cztery aktywne marki:

  • koncepcja życia: Handers&Hazel
  • koncepcja designu dla młodych: XOOON
  • koncepcja: Happy @ Home
  • akcesoria dla domu: Youniq